Волонтери переобладнали КУНГ у мобільний комплекс спостереження для 10-ї ОГШБ


Команда волонтерів благодійного фонду «Повернись живим», компанії «Standox Україна» та Коломийського магазину «Електросвіт» переобладнали КУНГ у мобільний комплекс спостереження призначений для військових операторів безпілотних літальних апаратів із 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на Facebook сторінку благодійного фонду.

Оскільки використання мобільного комплексу спостереження відбувається віддалено від лінії зіткнення, КУНГу не потрібно додаткове бронювання, як для бойових машин.

В КУНГу (кабіні універсальній нульового габариту) розміщено робоче місце оператора з автономним енергоживленням від генератора.

Екіпажі БПЛА мають бути мобільними та мати комфортне робоче місце. У нас, завдяки таким гуру допомоги, як фонд «Повернись живим», компанії «Standox Україна» та Коломийському магазину «Електросвіт» операторам БПЛА укомплектували робоче місце у, хай старенькому, але затишному кунгу. В ньому тепло, зручно і комфортно, – написали у фонді

Для роботи встановлено широкодіагональний монітор для аналізу отриманих з БПЛА даних, принтер для друку необхідної інформації та зображень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *