Внаслідок невідомих причин в Ірані сталася авіакатастрофа з літаком авіакомпанії Коломойського.


Вночі, 8 січня 2020 року літак авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) Boeing-737 через 8 хвилин після вильоту з аеропорту Імама Хомейні з невідомих причин раптово загорівся у повітрі та впав на землю. Одночасно з пожежою, на літаку відключився транспондер.

Літак 2016 року випуску. Перед вильотом пройшов планове технічне обслуговування (6 січня 2020 року). Президент МАУ Євген Дихне заявив, що літав був технічно придатний для польотів. Свого часу був отриманий компанією безпосередньо з заводу.

В результаті трагедії, за попередніми даними, загинули громадяни Ірану (82 особи), Канади (63 особи), Швеції (10 осіб), Афганістану (4 особи), ФРН (3 особи), Великої Британії (3 особи), та України (11 осіб).

За інформацією РНБО України серед загиблих українців – 2 пасажири то 9 членів екіпажу, а саме:
– Сергій Хоменко
– Катерина Стадник
– Марина Микитюк
– Валерія Овчарук
– Володимир Гапоненко
– Юлія Сологуб
– Ольга Кобюк
– Алена Малахова
– Олексій Наумкин
– Ігор Матків
– Денис Лихни

Станом на 11:00 08.01.2020 року рятувальникам вдалося знайти чорну скриньку літака рейсу PS752.

Інформація щодо причин авіакатастрофи з’ясовується відповідною комісією.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Внаслідок невідомих причин в Ірані сталася авіакатастрофа з літаком авіакомпанії Коломойського.

 1. Чорні скриньки іранські терористи вже знайшли, та віддавати Україні не хочуть. Про що це каже? Про те, що це таки бомба. Кому це дуже вигідно сьогодні? Рижому пиндоському клоуну який в повному лайні після пострілів по базах піндосів в Іраку! А хто йому міг допомогти в Ірані? Тільки плішива гебньова барбі на лабутенах! А паралельно барбі ще передала вітання Коломойському, що давай дожимати Україну.
  Почалась нова війна між двома лапами і знов не в раскє і не в піндосії, а знов десь ще. Тепер це знов Ірак, а там може Іран.
  А ціна на нафту з чого полізла в гору? Справжніх торговельних причин немає. Знов трошхи раска допомогла притримавши експорт в Білорусію. А хто більш за все вигадає? Піндосія! Бо у раски багато якісної нафти вже немає.
  То хто воює проти всього світу! Піндосія! А гебня лише допомогає створювати образ ворога і фінансувати корисних ідіотів.
  А хтось з паралельній реальності дивиться на це і потирає лапи від кайфу. Ото замутили! Ви ще молитесь? Кому? Тоді вам вже ніхто не допоможе. Те що це штучна реальність тільки ледачій подумати не освідомив. Тому вони і не бережуть тут нічого. Але як і гебня журнальчик на кожного ведуть. Хто на що згоден заради своїх хворих бажань.
  Краще здохнути з голоду, але не грати не в які їх ігрища в цій потворній реальності! Все що ви робите буде використано проти вас!

  Бувайте здорові в голові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *