Влітку Укрзалізниця перевезла на півмільйона пасажирів більше


Влітку ПАТ «Укрзалізниця» перевезло більше пасажирів, ніж минулого сезону, незважаючи на зменшення кількості рухомого складу. Позитивного результату вдалося досягти, в першу чергу, завдяки покращенню ефективності використання вагонів. Основні напрямки перевезень лишилися незмінними, – повідомляє Медіацентр Магістраль.

«Влітку 2018 р. поїздами далекого сполучення та регіональними поїздами Укрзалізниця перевезла територією України 13,4 млн пасажирів, що на 3,2 % (майже 0,5 млн пасажирів, — ред.) більше за  показник минулого року», — повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Як додав керівник компанії, це вдалося здійснити на тлі зменшення на 7 % парку пасажирського рухомого складу. Загалом же було задіяно 2,9 тис. вагонів.

Серед здобутків цього літа — введення гарячого харчування у деяких нічних поїздах та початок запровадження нової системи якісного прибирання вагонів. Найближчим часом ПАТ «Укрзалізниця» планує розділити пасажирські перевезення на три сегменти: «економ», «стандарт» і «комфорт». Це допоможе пасажирові чітко розуміти, на який поїзд він купує квиток та які умови отримає за ці кошти. Таким чином буде виділено соціальний сегмент перевезень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *