Вказівки Трубі від зв’язкового Портнова Курися як правильно розслідувати «вбивства беркуту» – аудіо


На Telegram-каналі “Трубу прорвало” виклали черговий аудіозапис, на тему «Притягнути до відповідальності всіх, хто розстрілював міліціонерів».

Далі текст і розшифровка повністю.

16 серпня 2019 року людина Портнова Андрій Курись пояснює Трубі як вчинити зі справами Майдану: необхідно розслідувати «вбивства беркуту».

Сам Курись в 2013 році був призначений Портновим губернатором Миколаївської області і в розмові називає Портнова «товарищем», а також розповідає, що неофиційно працює в одній з держустанов. Він також пропонує «поклеїти» всі експертизи і рішення в справах Майдану. Курись протягом останніх років активно допомагає Портнову, інколи публічно його підтримує.

Наприклад, 30 серпня 2018 року, коли Портнов оголосив, що він очолив телеканал Newsone, Курись написав в Фейсбуці: «лучшее решение – Андрей Портнов». А 3 січня 2020 року він репостить інтерв’ю Шарія з беркутівцями: «6 лет без вины». Днем раніше він репостить депутата Бужанського, де той пропонує судити Турчинова, Яценюка, Кличка, Тягнибока і Парасюків.

Коротше, тотальний «русский мир» в ДБР.

А от і розшифровочка…

Труба: на вашу думку, шо делать з Майданівськими справами? Варіантів є два: перший варіант – це суто справи, які торкаються Майдану, залишити в відділі Генеральної прокуратури.

Курись: это надо изменить в части закон какой-нибудь, прописать…

Труба: перехідні, напевне, положення. Або якщо передавати їх сюди вирішити питання з переходом слідчих.

Курись: Надо еще смотреть, кто там следователь. Кто там расследует эти дела. Если вам передадут сейчас Горбатюка, что вы будете с ним делать?

Труба: Никогда.

Курись: Но, если у нас есть закон об амнистии одной стороны, по идеи для того чтоб уровнять у нас все, надо принять закон об амнистии с другой стороны. Либо отменить тот закон и тогда привлекать к ответственности всех, кто расстреливал милиционеров. Правильно? По другому я не знаю, каким образом. То есть, мы расследуем одну часть, а другую часть… Сколько у нас погибло милиционеров? Под сорок человек

Труба: да, гдето так

Курись: И плюс мы знаем, кто стоял за этим всем… Тоже, мне кажеться, это будет какая-то политическая воля, как у нас много в последнее время решается.

Під час розмови зв’язковий портнова дає зрозуміти, що саме ця справа цікавить «человека». Труба ж пропонує бути обережним, щоб його ніхто не помітив в ДБР.

#Portnov

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *