Вінниця разом з містом-побратимом Бірмінгемом передали на передову 12 тонн гуманітарного вантажу


Вінницька міськрада відправила захисникам країни на Донбас перший у нинішньому році гуманітарний вантаж. Є в ньому також допомога, яку отримали з Великої Британії.

А саме, з міста-побратима Вінниці Бірмінгема, як повідомляє Голос України, надійшли медичні засоби, зокрема фіксатори при переломах кісток, особливість яких у тому, що мають одночасно кровоспинні властивості, спеціальні препарати для обробки ран у польових умовах, кровоспинні препарати, шини для трахеотомії. В посилці є перев’язочні матеріали, шприци, медичні системи для крапельниць, інші засоби, вкрай потрібні в умовах надання допомоги пораненим.

Це не перший медичний вантаж з англійського міста, з яким понад десять років підтримують контакти вінничани.

До комплектування вантажу традиційно долучилися комунальні підприємства і навчальні заклади, а також волонтери з Вінниці та райцентру Калинівка, віряни храмів Православної церкви України.

Загалом зібрали 12 тонн вантажу. Серед продуктів харчування є такі, що запобігають застуді чи допомагають її лікувати. Це калина і лимони, перетерті з цукром, хрін, гірчиця. Понад 5,5 тисячі вареників — цю страву щоразу замовляють захисники. Смакує їм сало з часником, якого повезли 125 кілограмів.

Військові замовляли акумулятори, утеплювачі, маскувальні сітки, монтажну піну, низку інших необхідних речей.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *