Військові задоволені: На другій лінії оборони на Донбасі побудували зручне модульне містечко


Військовослужбовці 26 окремої бригади ДССТ (Державної спеціальної служби транспорту) побудували перше модульне містечко для військових, що дислокуються на другій лінії оборони на Донбасі.

Про це йдеться у сюжеті Спецкору, передає УМП.

Нагадаємо, 21 липня 2019 року у Міністерстві оборони відбулася презентація мобільних житлових модулів для розміщення особового складу в районі ООС.

Як пояснив тоді міністр оборони Степан Полторак, все буде залежати від того, де вони будуть знаходитися і від того контейнер буде мінятися. Для різних зон оборони модулі будуть різні, деякі треба буде закопувати у землю.

“Якщо це буде місце, де є небезпека нашим військовим (перша лінія оборони – ред), вони будуть заглиблюватися у землю і трохи конструктивно будуть мінятися, щоб особовий склад не отримав ураження”, – сказав міністр.

“Є інженерні засоби захисту того контейнера, яким будуть захищати особовий склад навіть проти диверсійних груп”, – додав він.

Площа на якій розміщено військовий табір складає близько 5 гектарів.

Польова база модульного типу не стаціонарна і військові запевняють – якщо фронт просунеться вперед, інженерним військам знадобиться лише тиждень, щоб перевезти на нове підготовлене місце.

Вартість усіх робіт оцінили у 30 млн гривень, 13 з яких пішло на облаштування території – проведення комунікацій (огорожа, освітлення та каналізація), підготовка території та інше. Решта – на створення самих модулів.

У майбутньому в Міністерстві оборони обіцяють зведення додаткових аналогічних польових баз модульного типу для українських військовослужбовців, що несуть службу на Донбасі.

Військових, які базуються поблизу лінії фронту, почали переселяти у модульні містечка

Військовослужбовці 26 окремої бригади Держспецтрансслужби побудували перше модульне містечко для військових, що дислокуються поблизу фронту.

Posted by Державна спеціальна служба транспорту on Monday, February 10, 2020

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *