Відтепер у ЗСУ на підготовку до дій уночі витрачають 70% навчального часу, в т.ч. на урбанізованій місцевості


Відтепер на підготовку окремих підрозділів до дій уночі витрачають 70% навчального часу.

Про це на брифінгу в Інформагентстві АрміяInform розповів перший заступник начальника Головного управління підготовки  Збройних Сил України полковник Ігор Подолян.

У цьому напрямку були проблеми. І сьогодні рішенням начальника Генерального штабу визначений чіткий перелік підрозділів зі складу кожної бригади, які мають відповідне обладнання для навчання вночі.

Розподіл навчального часу в них становитиме 30/70. Тобто 70 % загального часу витрачатиметься на те, щоб виконувати відповідні навчально-бойові завдання під час бойової підготовки вночі, – зазначив офіцер.

За його словами, також українських військових навчатимуть бою у місті.

Важливе питання – застосування підрозділів на урбанізованій місцевості. Ми знаємо, що окремі регіони країни – це суцільні міста, села, що перетікають з одного в друге. Це підштовхує нас до того, щоби навчати війська воювати в містах.

Щоправда, полігона, що імітує таку місцевість, немає. Тому будуємо відповідний навчальний об’єкт, який дозволятиме нам «вести бій» у місті.

У нас десь близько 40 % готовності цього об’єкта у Старичах. На наступний рік передбачені серйозні капіталовкладення для того, щоб завершити до 2021 року його обладнання.

Нещодавно ми повідомляли:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *