Відбувся черговий успішний пуск американської ракети-носія, створеної за участю нашої країни!


15 лютого о 22 годині 21 хвилині за київським часом (о 15 годині 21 хвилині за північноамериканським східним часом) із Центру космічних польотів на острові Воллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу КБ Південне.

Ракета-носій вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель Cygnus, який має доставити на Міжнародну космічну станцію близько 3750 кг корисного вантажу на замовлення NASA.

«Антарес» складається з двох ступенів і космічного вантажного корабля «Cygnus» (третій ступінь). Основну конструкцію першого ступеня розробило ДП «КБ «Південне» та виготовило ДП ВО ПМЗ у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Київприлад» (Київ), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та iн. Головний розробник ракети-носія – американська корпорація Northrop Grumman.

Усього з 2013 року ракета-носій «Антарес» стартувала 12 разів, 11 з них – успішно.

Проєкт «Антарес» – вдалий приклад кооперації підприємств космічної галузі України в міжнародних космічних проєктах, успішної діяльності на світовому космічному ринку.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *