Від вирощування кормів, утримання поголів’я стада, до виробництва молочної продукції: На Вінничині відкрили новий молокопереробний завод


Сучасний молокопереробний завод Villa Milk (агрофірма «Ольгопіль») запустили в експлуатацію в с. Каташін Вінницькій області, – повідомляє УкрАгроКонсалт.

Особливість підприємства в тому, що воно має завершений цикл виробництва – від вирощування кормів, утримання поголів’я молочного стада до переробки молочної сировини і виробництва кінцевого продукту споживання.

  • На підприємстві впроваджена система управління безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 22000.
  • Потужність підприємства становить 5 тонн молока за зміну.
  • З нього поки виробляють шість видів молочної продукції (молоко, ряжанку, сметану і кефір різної жирності) в майбутньому асортимент поповниться йогуртами, маслом, м’якими сирами та бринзою.

«Ми в компанії Villa Milk робимо ставку на натуральність. Пропонуємо споживачам якісну лінійку натуральних молочних продуктів, які виготовлені за унікальною технологією, – коментує директор підприємства Віталій Істратов. – Продукція зроблена термостатним способом, який передбачає, що процес сквашування і дозрівання кисломолочної продукції відбувається безпосередньо в тій тарі, яку ви бачите на полиці в магазині ».

В майбутньому підприємство планує створити на своїй базі можливість для навчання студентів профільних вузів, а також розглядає перспективу приймати дітей і еко-туристів, які цікавляться виробництвом натуральної продукції. Для їх комфортного перебування поруч із заводом будується готельний комплекс і сувенірний магазин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *