Від початку 2019 року ЗСУ уже отримали понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

З початку 2019 року в ЗСУ поставлено понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки, а відремонтовано понад 2 тисячі одиниць.

Про це розповів заступник Міністра оборони України Олег Шевчук під час прямої телефонної лінії з представниками структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, повідомляє  Defense Express з посиланням на Армія Inform.

Силами і засобами ремонтних органів ЗСУ у поточному році відремонтовано більше ніж 2 тисячі одиниць озброєння та військової техніки, — повідомив Олег Шевчук, говорячи про укомплектованість ЗСУ основними видами озброєння та військової техніки.

Окрім цього, він розповів, що з початку 2019 року у війська поставлено понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки.

За словами Олега Шевчука, оборонне відомство під час підготовки проєкту Бюджетної декларації на 2020–2022 роки визначило три пріоритети.

  • Перший: забезпечення своєчасного та повного соціального захисту військовослужбовців, комплектування посад професійними військовими та виплату їм гідного грошового забезпечення.
  • Другий: оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки, зокрема виконання доручення Президента України щодо розробки високоточного ракетного озброєння та розвитку морської складової.
  • Третій: матеріально-технічне забезпечення військ, передусім операції Об’єднаних сил.

Нагадаємо:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *