Вартість угоди – 65 млн дол. Перу купує український Ан-178


Вартість угоди – 65 млн доларів.

Міністерство внутрішніх справ Перу через Комітет з оцінки контрактів з іноземною державою (CECEE), за результатами тендеру на заміну Ан-32Б, придбає український близькомагістральний літак Ан-178 виробництва ДП”Антонов”.

Про це йдеться на defensa.com повідомляє УМП.

Окрім українського виробника також розглядалися й інші варіанти, для заміни Ан-32Б (б/т PNP-234)  – C295 та Leonardo C-27J Spartan.

Відомо, що пропозицію на тендер внесла українська компанія “Спецтехноекспорт”. Фактично Перу стало першим законтрактованим замовником на цей літак.

Ан-178 здійснив перший політ 7 травня 2015-го року та зараз перебуває в процесі сертифікації та за програмою імпортозаміщення позбувається комплектуючих російського виробництва.

Ан-178 — український близькомагістральний транспортний турбореактивний літак, розроблений ДП «Антонов» на базі пасажирського Ан-158 (Ан-148-200). Це середній транспортний літак вантажопідйомністю 15-18 тонн, (два стандартних морських контейнери).

  • Його швидкість становить 825 км/год.
  • Висота польоту — 12 км.
  • Дальність польоту — 5,5 тис. км.

Літак може сідати і злітати з будь-яких аеродромів, у тому числі з ґрунтовим покриттям, що робить його придатним і для оборони.

За приблизними оцінками фахівців, вартість літака, залежно від модифікації, складатиме від $ 25 — 40 млн

Нагадаємо, також на ДП “Антонов” тривають роботи з імпортозаміщення російських комплектуючих на пасажирському літаку Ан-158 та до кінця 2019-го року перший літак має бути скомплектований із західною авіонікою та обладнання.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *