“Варта”, “Новатор”, міномети: “Українська бронетехніка” у 2019 році збільшила дохід на 75%


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

За підсумками 2019 року у порівнянні з 2018 роком ТОВ “Українська бронетехніка” завдяки збільшенню кількості реалізованої продукції збільшило чистий дохід на 74,7%.

Про це повідомляє “Діфенс Експрес” з посиланням на фінансову звітність підприємства за 2019 рік.

Однак, попри збільшення доходу – до 1,153 млрд грн проти 660 млн, чистий прибуток підприємства впав на 70% і склав усього 11,5 млн проти 38 млн у 2018-му. Це пов’язано зі зростанням собівартості продукції на 96,4% через підвищення закупівельних цін на сировину, комплектуючі та напівфабрикати, енергоносії, збільшення витрат на оплату праці.

Підприємством виробляється така основна продукція:

– спеціалізовані броньовані автомобілі для перевезення особового складу “Варта” і “Новатор”;

82-мм міномет “УПІК 82”;

60-мм міномет МП60;

мінометний постріл калібру 60-мм “UB 60”;

мінометний постріл калібру 82-мм.

82-мм міномет “УПІК 82, що розроблений ТОВ «Українська бронетехніка» спільно з фахівцями ТОВ «Мелітопольський завод автотракторних запчастин» та Державного науково-випробувального центру ЗСУ на виставці “Зброя та Безпека 2018” / Фото: Ukrainian Military Pages

Також підприємство виконує дослідно-конструкторські роботи, займається розробкою нових зразків продукції оборонного призначення.

Сфера діяльності підприємства поширюється на Україну, а також деякі країни Африки.

Серед ризиків для підприємства визначається залежність від коливань валютного курсу іноземних валют, що пов’язано з використанням іноземних комплектуючих та матеріалів у виробництві. Крім того, підприємство є ресурсозалежним, адже використовує у виробництві продукції унікальні, обмежені за обсягом виробництва в світі матеріали та комплектуючі. А також високий рівень конкуренції на ринку продукції оборонного призначення.

Перспективними напрямками для підприємства визначено розробку модифікації бронеавтомобілів “Варта” і “Новатор“, мінометного комплексу, важких кулеметів, мінометів (в тому числі безшумного), артилерійських боєприпасів калібром від 60 до 120 мм.

Зокрема на 2020 рік заплановано презентацію лінійки бойових і транспортних машин, на базі рухомої платформи “Новатор“, для потреб Збройних Сил України. “Українська бронетехніка” планує забезпечити потреби армії в повному обсязі, а також підвищити експортний потенціал.

Найближчим часом планується збільшення виробничих потужностей підприємства для створення конкурентного потенціалу в порівнянні з найбільшими світовими виробниками оборонної продукції.

Раніше повідомляли, “Автокраз” та “Українська бронетехніка” в цьому році представлять новий броньований автомобіль “Камрат“.

СБА “Новатор” озброєний ПТРК “Стугна-П” у складі протитанкового підрозділу 93 ОМБр ЗСУ

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *