В ЄС стурбовані припиненням реформ в Україні


Призупинення реформ в Україні, зокрема, в сфері охорони здоров’я, а також “сліпе” голосування в стінах Верховної Ради викликає у європейської сторони стурбованість.

Про це віцепрезидент Комітету асоціації “Україна-ЄС” депутат Європейського парламенту Віола фон Крамон-Таубадель заявила в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Віола фон Крамон-Таубадель

Те дещо гарне, що було досягнуте при президенті Порошенко, поки не просувається вперед, наприклад, в реформі охорони здоров’я, що викликає стурбованість. Це не відповідає очікуванням Європи і Європейського парламенту щодо того, що Україна стане європейською країною з європейськими цінностями“, – сказала Віола фон Крамон.

За її словами, перший етап реформи був “одним з найбільших досягнень за дуже короткий проміжок часу”, коли МОЗ очолювала Уляна Супрун, і “навіть не почавши … другу стадію реформи, новий міністр охорони здоров’я і її команда роблять все проти“.

Віола фон Крамон наголосила, що європейська сторона дуже зацікавлена в продовженні інтенсивної співпраці з Україною, але вважає, що сильний парламент означає іншу процедуру прийняття законопроєктів.

Ми виділяємо достатню кількість грошей цій чудовій країні (Україні – ред.), багато грошей іде на реформи. І якщо пан Зеленський не хоче продовжувати з цими реформами, а замість цього їм перешкоджати або навіть повернути їх назад, ми повинні на це реагувати. Ми не будемо мовчати“, – зазначила вона.

https://ukr.lb.ua/news/2019/10/21/440305_ies_sturbovani_pripinennyam_reform.html

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *