В Україні вперше запустили лінію з виготовлення повністю біорозкладних пакетів для сміття


Корпорація «Біосфера» першою в Україні запускає 100% біорозкладні і компостуємі пакети для сміття під назвою Go Green.

При виробництві таких пакетів не використовується поліетилен. Пакети виготовлені у відповідності з європейським стандартом EN13432 і повністю розкладаються без залишкового мікропластика всього за 6 місяців в умовах компосту, передає “Журналіст”.

«Пакети виготовлені з біополімеру і більш ніж на 40% складаються з сировини, отриманої з відновлюваних джерел природного походження (зокрема з модифікованого крохмалю, продуктів переробки тростини)», – повідомив керівник виробництва товарів для дому корпорації «Біосфера» Роман Гладишев.

До складу пакетів також входять біорозкладні пластики з викопної сировини, які виробляють із звичної вуглеводневої сировини, але мають при цьому здатністю повністю розкладатися.

Процеси компостування і біорозкладу проходять після потрапляння пакету у відповідні умови: побутовий або промисловий компостер, спеціальні полігони для сміття.

Нові біорозкладні пакети є частиною екологічної лінійки товарів Go Green торгової марки Фрекен БОК і будуть представлені в двох форматах:

  • стандартні (розмір – 50х55 см, товщина плівки – 15 мкм);
  • з затяжками (розмір – 51х51 см, товщина – 18 мкм).

Термін придатності пакетів – 18 місяців при дотриманні умов зберігання.

Перша партія пакетів надійде в магазини роздрібної мережі АТБ з 20 січня. Також пакети надійдуть у продаж і більшість інших роздрібних мереж і онлайн-магазинів.

Уточнюється, що всі інші пакети для сміття Фрекен БОК» продовжать виготовлятися з рециклінгової сировини на 30-100%, що дозволяє їм згодом бути відсортованими та повторно переробленими.

Довідка

«Біосфера» – єдина в Україні компанія, яка володіє повним циклом виробництва пакетів для сміття з переробленої гранули поліетилену. Рециклінговий завод корпорації – найбільший і найсучасніший в Україні і переробляє до 800 тонн поліетилену щомісяця. Більшу частину переробленої гранули корпорація використовує у виробництві пакетів для сміття під торговими марками Фрекен БОК, Бонус+, PRO service «покакетів» для домашніх тварин ЛайKit.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *