В Україні відремонтували Ан-74 Національній Гвардії Казахстану


26 жовтня ДП «Завод 410 цивільної авіації» передало Національній Гвардії Казахстану відремонтований літак Ан-74 ТК-200.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Державне підприємство «Завод 410 цивільної авіації».

Перший літак Ан-74Т-200А Авіаційної служби також успішно приземлився на Батьківщині 9 жовтня.

ДП «Завод 410 цивільної авіації» очікує на подальшу продуктивну співпрацю зі структурами Казахстану.

Нагадаємо, у серпні 2021 року до України прибув літак Ан-74 Нацгвардії Казахстану, який мав пройти технічне обслуговування на ДП «Завод 410 цивільної авіації».

Фахівці заводу мали провести огляд двигунів, електронних систем, планера з метою виявлення проблем та їх усунення.

Водночас авіаремонтне підприємство працювало над виконанням контрактів для Комітету національної безпеки Казахстану, Військово-повітряних сил Болгарії та наших армійців.

Було повідомлено, що ДП «Завод 410 цивільної авіації» має завантаження виробничих потужностей до 2023 року та працює над забезпеченням підприємства новими замовленнями.

У травні Генеральний директор підприємства Олександр Пащенко та перший заступник Євгеній Тітлянов здійснили візит до Казахстану та підписали угоду на ремонт та технічне обслуговування місцевих Ан-26 та Ан-74.

У 28 липні 2021 року, на Державне підприємство прибув транспортний Ан-74 прикордонників Казахстану для проведення регламентних робіт.

Ан-74

Близькомагістральний транспортний літак створений в АНТК імені О. К. Антонова. Він дозволяє перевозити вантаж до 7,5 тонн, у тому числі до 10 пасажирів, на висоті до 10 100 метрів з крейсерською швидкістю 550–700 км/год. Також існує пасажирський варіант на 52 пасажири з максимальною відстанню польоту 2750 км.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *