В Україні створили вітчизняні димові шашки УДШ-У


В Україні створили вітчизняні димові шашки УДШ-У. Нещодавно вони пройшли державні випробування на одному з полігонів Львівщини.

Зразок озброєнь, що раніше не виготовлявся в Україні, було розроблено фахівцями компанії «НВПП «Спаринг-Віст Центр».

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на Директора з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих.

Димові шашки УДШ-У в похідному та передбойовому положенні Фото: Defense Express

Довідка

  • Вітчизняні димові шашки, як і їх аналоги призначені для маскування різноманітних об’єктів у разі необхідності приховання їх від розвідувальних засобів противника.
  • До таких об’єктів відносяться наприклад наплавні мости, переправи через водні перешкоди по яким забезпечується пересування техніки у визначений район.
  • Також димові шашки можуть використовуватися для прикриття руху техніки та особового складу, тоді вони можуть бути встановлені на техніку.

Окрім шашок у військах використовують спеціальні димові гранати, призначення яких – подача сигналів, вказівки місця посадки, маскування бойових дій одиночних солдатів і підрозділів в ближньому бою. У навчанні граната може використовуватися для імітації горіння бойової техніки.

На Львівщині пройшли державні випробування вітчизняної димової шашки УДШ-У. Зразок озброєнь, що раніше не виготовлявся в Україні, було розроблено фахівцями відомої в нашій країні та світі своїми точними та надійними засобами радіаційного контролю компанії "НВПП "Спаринг-Віст Центр" зі ЛьвоваБільше деталей на https://defence-ua.com/news/projshli_uspishni_viprobovuvannja_novogo_vitchiznjanogo_zrazka_ozbrojen_video-1290.html

Posted by Valery Ryabykh on Tuesday, July 28, 2020

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *