В Україні створено навчальний центр морської охорони ДПС України


Навчально-тренувальний загін морської охорони у місті Ізмаїл офіційно розпочав свою роботу в новому статусі. Відтепер це Навчальний центр Морської охорони Держприкордонслужби України, передає прес-центр Державної прикордонної служби України.

У цьому навчальному закладі європейського рівня з добротною матеріально-технічною базою працює унікальний викладацький склад із фахівців,  які добре знають морську науку і самі проходили службу у лавах морських прикордонників.

Важливо зазначити, що програма підготовки фахівців Навчального центру зорієнтована саме на запити Морської охорони, враховуючи виклики та загрози сучасності, спираючись на досвід та стрімкий розвиток міжнародних інституцій у морській галузі.

Для підготовки прикордонників, які охороняють морські рубежі України, у центрі буде продовжуватись нарощення рівня навчально-матеріальної бази, в тому числі рівень вивчення  англійської мови, який зорієнтовано безпосередньо на специфічну морську термінологію.

Перший випуск слухачів, які розпочинали навчання у навчально-тренувальному загоні, але зможуть називатися випускниками Навчального центру Морської охорони, відбудеться вже на початку 2019 року. Тоді ж і пройде набір перших курсантів в абсолютно новому статусі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *