В Україні стартувало виробництво нової моделі вантажного фургона FAW Tiger V


На Кременчуцькому автомобільному заводі Авто-Холдинг у Полтавській області розпочалось серійне виробництво товарного фургона FAW Tiger V.

Тримісна ергономічна кабіна фургона має бортовий комп’ютер, круїз-контроль, кондиціонер, аудіосистема та інші зручності для забезпечення водію максимально комфортної експлуатації.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Specmachinery.

  • Вантажопідйомність 3,4 тонн.
  • Бб’єм фургону у 24 кубічних метри.
  • Ресурс автомобіля – понад 1 000 000 км.
  • Модель оснащена дизельним двигуном CUMMINS ISF3.8s5141 (Євро-5) обсягом 3,8 л потужністю 143 к.с., та механічною трансмісією ZF.
  • Високий рівень надійності фургона забезпечується паливною системою BOSCH.
  • Витрата пального – 13,1л на 100 км.

Фургон призначений для транспортування різних товарів, матеріалів та інших вантажів, що не потребують особливих умов перевезення.

Виготовлений з високоякісних композитних панелей європейського виробництва, а його основа виготовлена з поздовжніх та поперечних швелерів з антикорозійною обробкою. Каркас фургона зроблено з анодованого алюмінієвого профілю, а його обшивка зовнішніх стін з композитного матеріалу.

Передбачено гідравлічний підйомник кабіни, а плавність пересування по автошляхам забезпечується інноваційною система її кріплення. Додаткове обладнання фургона складається з внутрішнього освітлення, передніх, задніх та бічних габаритних LED-маркерів. Крім того авто має висувну драбину, задні та бічні відбійники, та бічний захист, що дозволить підвищити функціональність і безпеку експлуатації.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *