В Україні орудував завербований ФСБ іноземець, який наводив атаки рашистів по енергооб’єктах біля Хмельницької АЕС


В Україні орудував завербований ФСБ іноземець, який наводив атаки рашистів по енергооб’єктах біля Хмельницької АЕС (по Житомирській та Хмельницькій областях).

Фігуранта — громадянина однієї з країн Близького Сходу, який мешкає у Звягелі на Житомирщині, взято під варту, агенту “світить” довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Головним завданням фігуранта було зробити і передати ворогу актуальні фото енергогенеруючих і теплопостачальних підприємств в обох регіонах. Це дозволило б рашистам визначити технічний стан, рівень захисту і розташування унікального обладнання на цих об’єктах.

Перебуваючи неподалік від потенційних «цілей», агент фотографував їхні периметри з постами охорони.

Крім цього, під час розвідвилазок зловмисник також фіксував локації блокпостів Сил оборони на в’їздах до населених пунктів.

Співробітники СБУ викрили агента на початковому етапі його роботи на окупантів і затримали «на гарячому», коли він фотографував одну з українських електропідстанцій.

  • На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
  • ▪️ ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 113 (готування до вчинення диверсії в умовах воєнного стану);
  • ▪️ ч. 2 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану).

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *