В Україні опанували виробництво практичних авіабомб для тренування ПС ЗСУ


В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил ЗСУ.

Зазначається, що під час їх застосування льотчик не відчуває різниці між звичайною та практичною бомбою. Вони ідентичні за принципом застосування: летять за однаковою траєкторією і влучають у ціль. З різницею, що замість справжнього підриву в місті ураження «аналог» утворює у точці падіння димову хмару, що імітує підрив бомби.

Про це інформує Мілітарний з посиланням на АрміяInform.

Виробництво практичних авіаційних бомб опанували фахівці підприємства ПрАТ «Рамзай», які запропонували свій варіант вирішення забезпечення потреб Повітряних Сил такими тренувальними засобами для льотного складу, пише АрміяInform.

Практичні бомби їхнього виробництва є в рази дешевшими за закордонні аналоги. При цьому траєкторія польоту є такою ж, як у бойової бомби, зазначив заступник технічного директора ПрАТ «Рамзай» Василь Загайнов.

На підприємстві стверджують, що вже опанували випуск повного аеродинамічного аналогу бомби ОФАБ-250 (осколково-фугасна авіаційна бомба).

Станом на сьогодні практична бомба пройшла етап заводських випробувань, попереду – державні, за результатами яких ухвалюватимуть рішення про прийняття її на озброєння. На ПрАТ «Рамзай» сподіваються, що це станеться до кінця поточного року.

Також, на базі практичної бомби виготовили сімейство бомб малого калібру. Окрім того, було ухвалено рішення розробити до них новий електронний підривач. Адже, як виявилося, той, що використовується зараз, коштує дорожче, ніж виготовлення самої бомби.

Відпрацьовуються різні варіанти оснащення, яке визначатиме тип боєприпасу: запалювальний, осколково-фугасний або термобаричний.

У перспективних планах – створення корегованої авіабомби для застосування з БПЛА. В цей боєприпас закладатимуть технічні характеристики, які дозволять використовувати його з висоти 10 км. За попередніми підрахунками, точність наведення авіабомби коливатиметься в межах 6 метрів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.