В Україні для військових створили інноваційний тир із доповненою реальністю


Спеціально для військових КБ «Логіка» розробило інноваційний тренувальний комплекс піхотного відділення. Тир із доповненою реальністю дозволяє тренувати водночас усе піхотне відділення.

Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.

Одна з особливостей комплексу в тім, що під час ведення стрільби можна рухатися в різні боки і займати різні положення, тоді як у звичайних тирах стрілець украй обмежений.

Мультимедійний тир є сукупністю автоматизованих робочих місць особового складу піхотного відділення з відповідними макетами озброєння й мультимедійним обладнанням.

Варто зазначити, що комплекс надає змогу проводити тренування особового складу відділення з бойового злагодження в межах єдиного симуляційного простору VBS (про VBS читайте тут) моделі бойової обстановки в реальному часі. Крім того, діючи в єдиній мережі, відділення може тренуватися спільно з тренажером бойової машини піхоти.

Вбудовані редактори надають керівникам занять широкі можливості з підготовки тренувальних завдань. Також доступні опції вибору місцевості, пори року, часу доби тощо.

Слід зауважити, що програмне забезпечення дозволяє налаштовувати дії союзних і ворожих підрозділів, які керуються за допомогою штучного інтелекту.

Під час тренування особовий склад відділення перебуває в окремих мультимедійних секціях з макетами зброї відповідно до бойового розрахунку.

Бійці рухаються всередині секцій в межах близько 6 квадратних метрів. За допомогою датчиків на шоломах на екрані змінюється перспектива відповідно до положення солдатів. Таким чином створюється доповнена реальність, яка дозволяє розігрувати безліч сценаріїв у різних умовах залежно від поставлених завдань.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *