В турецький порт Бандирма з окупованого Севастополя прийшло судно ФЕДОР з зерном


В березні 2022 року в окупований Севастополь на ремонт зайшло судно “ФЕДОР”, що належить компанії “АНШИП”. Після завершення ремонтних робіт “ФЕДОР” завантажився на зерновому терміналі стівідорної компанії “Авліта”. Зерно, вивезене ним з окупованого Севастополя, він доставив в турецький порт Бандирма.

Про незаконне суднозаходження “ФЕДОР” (IMO: 9431977, Name: FEDOR, MMSI: 273294380, Call Sign: UBSW5, Flag: Russia [RU]) в окупований Севастополь 24.03.2022 прямим рейсом з Італії, порт Васто, ми повідомляли в соцмережах.

З 23.03.2022 АІС судна ФЕДОР було вимкнено з метою приховування незаконного суднозаходження в окупований Крим.

Судно прийшло в окупований Севастополь з метою ремонту. На початку травня його переставили в док на 3 тижні, після чого продовжували роботи вже біля причалу в Доковій бухті.

Судно було придбано компанією АНШИП в жовтні 2021 року в Італії, до того ходило під італійським прапором.

АНШИП є дочкою компанії АНРУССТРАНС, наразі належить Василю Анненкову, сину кримського бізнесмена Олександра Анненкова, що відзначився пособництвом окупантам.

Після завершення ремонту та виконання необхідних формальностей судно “ФЕДОР” було перешвартовано до зернового терміналу Авліти.

На фото: Судно “Федор” біля зернового терміналу Авліти в окупованому Севастополі 12.06.2022
Ідентифікація судна “Федор” по фото від 12.06.2022 з окупованого Севастополя
Геолокація судна “Федор” по фото від 12.06.2022 з окупованого Севастополя

Судно було завантажено зерном і незабаром покинуло окупований російським агресором порт.

В АІС порушник ФЕДОР з’явився ввечері 14.06.2022, коли знаходився вже біля Босфора. Судно показало як порт призначення турецький порт Бандирма в Мармуровому морі.

Ввечері 15 червня 2022 судно ФЕДОР прийшло на якірну стоянку турецького порту Бандирма.

Отже, судно “ФЕДОР” долучилося до вивезення зерна з окупованого Севастополя. Туреччина продовжує приймати в своїх портах судна, які йдуть з вантажами з закритих кримських портів, допускаючи масові порушення власного Циркуляру №635/2017 палати судноплавства торговельно-промислової палати, що забороняє морське торгове сполучення з окупованим Кримом.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *