В районі проведення ООС впроваджують інноваційну інтеграційну платформу розвідки


В районі проведення операції Об’єднаних сил триває практичне впровадження інтеграційної платформи «Дельта», яка дозволяє значно вдосконалити процеси загальновійськового планування та управління, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-центр Об’єднаних сил.

Перевагою нової платформи є застосування єдиного протоколу інформаційного обміну, який впроваджено в країнах-членах НАТО.

Впровадження системи дозволяє приймати управлінські рішення з урахуванням актуальної обстановки в районі загострення, оперативно та адекватно реагувати на будь-яку активність ворога.

  • За допомогою цієї системи військовослужбовці, які ведуть розвідку, наносять на електронну мапу об’єкти ворога — від вогневих засобів до пунктів управління.
  • Враховується інформація не лише від наземних підрозділів, а й з безпілотних літальних апаратів, станцій радіоелектронної розвідки.
  • Вся інформація замикається на єдину платформу, після чого є доступною командирам усіх ланок — від командира взводу до командувача Об’єднаних сил.

На сьогодні інтеграційна платформа «Дельта» взята на озброєння більшістю бойових підрозділів Об’єднаних сил.

https://www.facebook.com/pressjfo.news/videos/320386255294176/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *