В передмістя Нової Каховки, в будинки українців, масово завозяться сім’ї російських окупантів


А ТОДІ НАСТАЛА ЛЮДСЬКА ПОВІНЬ. В КОЖНУ СПУСТОШЕНУ ГОЛОДОМ ХАТУ ЗАТІКАЛА КАЛАМУТЬ РОСІЙСЬКОЇ ГЛИБИНКИ…” – Уривок з повісті про Голодомор.

Джерело

Важкий текст, але про це треба писати і говорити. Бо інакше, пад водачку і сєльодачку забудеться.

В передмістя Нової Каховки масово завозяться кацапи. Точніше сім’ї кацапів, разом з уйобишами, сім’ї окупантів. В сраку толерантність, бо ці дєточкі такі самі як їх радітєлі.

Але про все по порядку.

Вся ця пиздота впевнена, шо приїхала назавжди і не приховує цього. Вони ведуть себе як “нові господарі”.

Їм абсолютно не соромно при місцевих дискутувати про те как ім павєзло, чьто укри, кагда убєгалі, аставілі і дом, і кампутєр. Більш того, все, шо залишили укри, вони вважають лічнай удачєй, патаму шо хахли зажралісь, єслі аставілі тєхніку

До техніки у кацапів буржуйского виробництва взагалі фетиш. Бо нахаляву. Бо не треба пиздячити на трьох роботах. Просто прийшов в пусту хату і все – ти “новий господар”. І все шо у хахла в хаті було тепер “твоє”.

Дуже не подобається кацапам, коли на техніці залишеній є хоч шось, шо нагадує про попереднього власника. Кацапи готові випалювати це вогнем. Бо це постійно нагадує, хто вони на цій землі.

Ніяких принципів, ніякої моралі чи гігієни – кацапам не западло користуватися залишений рушниками, які не прали з моменту, коли власники оселі виїхали. Так само і милом. І зубною пастою. І всім іншим.

Дєтачкі – то окремі тварини. Вони на весь голос заробляють при свідках радітєлєй а-ля – а кагда ми пєрєкрасім стєни в моєй комнатє? От укри подобається підарскіє осталісь-. Рєбьонку нічого не коштує сказати радітєлям шо мнє етат дом нє нравіцца, давайтє вибєрєм другой укроповскій, каторий багачє. Вони без проблем і без докорів сумління в перший же день вдягаються в речі свого однолітка, якщо підійшов розмір (дорослі цим не гребують також)

Вищеописані ситуації з неповнолітніми тваринами не вигадка, а реальність. Дєтачкам до 10 років

Також для кацапів є фетишем викидати фотографії власників на смітник. Те, шо висіло на стіні в рамочці, викидається в першу чергу. Потім викидаються ті фото власників, які на столах чи на магнітах на холодильнику.

Гадаю, не треба пояснювати причину, через яку це роблять.

Закінчити хочеться прямою мовою від підписника:

“бегите пока не поздно. Иначе мы вас будем резать. Всех”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *