В окупований Севастополь на завантаження прийшло сирійське судно SOURIA


Сирійський порушник SOURIA, що знаходиться під санкціями США, знов прийшов в окупований Крим. На цей раз судно буде завантажуватися в Севастополі на причалі стівідорної компанії “Авліта”.

Судно вийшло з сирійського порту Латакіа 16 січня. На Босфорі SOURIA (IMO: 9274331) було зафіксовано шипспоттером Yörük Işık 21.01.2022.

Після проходження Босфору капітан SOURIA вимкнув AIS і направив судно до узбережжя окупованого Криму.

23 січня приблизно о 17й годині за київським часом сирійського порушника SOURIA було зафіксовано в Севастопольській бухті. Судно зайшло з моря, з якірної стоянки, і рухалось Севастопольською бухтою до причалу стівідорної компанії “Авліта” в Доковій бухті.

Для ідентифікації було використано фото зі сторінки SOURIA на ресурсі MarineTraffic.

Також в іншому кримському порту, в Феодосії, наразі на завантаженні знаходиться ще одне санкційне сирійське судно – FINIKIA (IMO: 9385233).

Отже, продовжується використання державних сирійських суден для контрабандного вивезення вантажів з закритих портів окупованого Криму.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *