В Одесі завершено будівництво гуртожитку для військових моряків, в тому числі для захоплених в російський полон


Президент Петро Порошенко в ході робочої поїздки до Одеської області оглянув гуртожиток покращеного типу, збудований для контрактників Військово-Морських Сил Збройних Сил України, – повідомляє прес-служба Президента.

Гуртожиток розрахований на комфортне проживання близько 300 військовослужбовців військової служби за контрактом у житлових двокімнатних блоках. Військові до гуртожитку мешкали на кораблях.

У гуртожитку є житлові приміщення блочного типу із санітарними вузлами та ванною кімнатою на блок; кімната психологічного розвантаження; приміщення чергової служби; кухні; побутові кімнати та кімнати відпочинку. Для загального користування також обладнано міні-спортзал.


«Це вже казармою не назвеш. Це вже по-справжньому гуртожиток», – зауважив Глава держави про внутрішнє облаштування приміщень для проживання військовослужбовців.

«Шановні військові моряки «Бердянська», «Нікополя», «Яни Капу», ми дуже чекаємо вас вдома. І сьогодні потужна заява з боку Європейського Союзу, лідерів Німеччини і Франції. Зараз весь світ бореться за ваше звільнення», – сказав Петро Порошенко.

Він додав, що у гуртожитку є багато листів та малюнків від дітей, які побажали українським героям та їх родинам миру, щастя та добра, а також побажали якнайшвидше повернутися додому.

Міністр оборони Степан Полторак уточнив, що у гуртожитку обладнані кімнати для не одружених військовослужбовців.


«А для тих, які одружені, які мають дітей, за вашим доручення ми вже закупили п’ять квартир і в лютому закупимо інші квартири, і всі сім’ї будуть мати квартири», – повідомив міністр.


«Зараз є певний опір запровадженню нової системи… Бо раніше сиділи і розкрадали, сиділи там тиловики. А сьогодні те, що солдат чи матрос замовив, маємо забезпечити. І знаєте, що дивно? Держава і бюджет не витрачає на це більше грошей. Бо достатньо дати по рукам тим, хто краде і одразу ж всі продукти залишаються, якість зростає, вибір покращується», – наголосив Глава держави.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *