В Новій Каховці з’явилась «Країна солодощів»


Новий кондитерський цех нещодавно запрацював в Новій Каховці, повідомляє “Онлайн Нова Каховка”.

  • Загальна вартість технологічного обладнання та будівельно-монтажних робіт у цеху становить біля 200 тисяч євро.
  • Для виробництва використовується найсучасніше обладнання в основному зарубіжного виробництва.

Приємно вражає чистота та порядок, які панують у виробничих та підсобних приміщеннях. За словами господарів, перевіряючі, що оглядали підприємство перед наданням дозволів на його роботу, заявили, що такого виробництва, як за технічною оснащеністю, так і за дотриманням санітарно-гігієнічних норм, на Херсонщині знайти важко.

Другим фактором, на який розраховують власники у боротьбі за покупця своєї продукції, є використання тільки натуральних продуктів без домішок всяких розпушувачів та стабілізаторів.

У 84 видах солодощів, які вже освоєні у виробництві, використовуються або перевірені часом та споживачами старі рецепти, або власні розробки, знову ж таки, на основі натуральних інградієнтів.

Зараз в цеху працюють 12-14 робітниць, які мають середню зарплатню від 6 до 8 тисяч гривень на місяць. При потребі обсяги виробництва можуть бути збільшені до 36-40 тон на місяць. Відповідно, зросте і заробітна плата. 

На сьогодні в місті вже працюють дві фірмові крамнички, які продають продукцію під маркою «Країна солодощів». В планах власників розширення торгівельної мережі в Новій Каховці і навколишніх містах та селах Херсонщини.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *