В невизнаній “ЛНР” знову ловлять шпигунів


шпигунСпівробітники “міністерства державної безпеки” так званої “ЛНР” затримали і обвинуватили у шпигунстві на користь ЗСУ двох чоловіків. Про це повідомив сепаратистському ресурсу ЛуганськІнформЦентр голова “МГБ ЛНР” Леонід Пасічник.

У числі затриманих – директор одного з підприємств, яке займається реалізацією вугілля на території Республіки, 47-річний житель Стаханова Леонід Мазанюк. Він дав свідчення, згідно з якими займався збором і передачею інформації про місця дислокації особового складу Народної міліції, озброєння і техніки, а також складів з боєприпасами.

Мазанюк був завербований при виїзді з території ЛНР в Старобільськ, де проживає його сім’я. Для примусу до співпраці, у відношення нього і його сім’ї співробітниками СБУ застосовувалися заходи психологічного впливу – йому погрожували тортурами, розстрілом і в’язницею.

В даний час затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Стосовно нього порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ст.111 КК – державна зрада у формі шпигунства. Ведеться слідство”, – повідомляють сепаратисти.

Другий затриманий – приватний підприємець, 63-річний житель міста Ровеньки Володимир Кошмарюк.

“Кошмарюк реалізовував продукти харчування з території, підконтрольній на сьогоднішній день ЗСУ, на територію ЛНР. Даний громадянин був звільнений від сплати данини за провезення продукції на територію ЛНР в обмін на надану інформацію військового характеру про місце знаходження в Ровеньках комендатур і дислокації військових об’єктів. Він також дав свідчення”, – розповів голова “МГБ”.

Пасічник особливо підкреслив, що стосовно затриманих не застосовуються будь-які заходи фізичного чи психологічного впливу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *