Спостерігачі ОБСЄ зафіксували порушення відведення озброєнь


В ОБСЄ зафіксували 106 пострілів біля Донецька / facebook.com/ato.newsМісія ОБСЄ зафіксувала порушення відведення озброєнь з двох сторін конфлікту. Про це спостерігачі повідомили у своєму звіті 25 червня.

З двох окремих точок спостереження навколо контрольованого урядом Сопине ​​(3.5 км на захід Широкине; в 16 км на схід від Маріуполя), спостерігачі чули 16 залпів з танків, 4 з міномета і 15 або 16 інших залпів з гармат, тип яких встановити не вдалося, з місця в 2-7 км на схід і північний схід, в районі Широкиного. Безпілотний літальний апарат ОБСЄ виявив палаючий будинок і ознаки значного обстрілу в селищі.

У контрольованій урядом Новоселівці-2 (в 36 км на північ і північний схід від Маріуполя), спостерігачі почули шість вихідних артилерійських залпів на місці в 5 км на північ.

Незважаючи на твердження, що відведення важкого озброєння був завершений, представники ОБСЄ фіксували переміщення цієї зброї в зоні, де його не повинно бути.

У контрольованій урядом Новоселівці-2 (в 36 км на північ-північний схід від Маріуполя), спостерігачі помітили 3 військових бортових вантажівки, що перевозять міномети 120 мм, які рухалися на північ. В областях, контрольованих “ДНР”, в районі Новоазовська (39 км на схід від Маріуполя), спостерігачі виявили 4 танки, 50 бронетранспортерів, 5 артилерійських знарядь і 69 військових вантажівок.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *