В “ЛНР” кажуть, що забирати житло ні в кого не будуть


боевикВ “ЛНР” заявили, що “чутки про підготовку вилучення владою ЛНР житла у законних власників безпідставні і є одним з методів інформаційної війни”. Про це сепаратистському ресурсу ЛуганскІнформЦентр заявила “керівник центру по зв’язках з громадськістю” МГБ “ЛНР” Євгенія Любенко.

“Де б не знаходився власник: на території ЛНР, Росії чи України, житло вилучатися у нього не буде”, – підкреслила вона.

Любенко зазначила, що це “чергове інформаційне вкидання українських спецслужб”, спрямований на дестабілізацію ситуації в невизнаній “республіці”.

Вона нагадала, що раніше очільник незаконного озброєного формування “ЛНР” Ігор Плотницький пояснював, що мова йде про проведення інвентаризації “недобудов” і занедбаних багатоквартирних будинків, в яких вже “багато років ніхто не живе”. При цьому він підкреслював, що “ніхто ні в кого житло забирати не буде, йшлося і йдеться про те, що ми зараз проводимо ревізію – і житлового фонду в тому числі”.

“Поширення українськими джерелами дезінформації, спрямованої на дискредитацію влади і силових структур ЛНР в очах народу – класичний хід з методичок їх іноземних радників. В умовах інформаційної війни, яку сьогодні веде Київ, розраховувати на достовірну та об’єктивну інформацію не доводиться”, – додала Любенко.

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *