12 березня на Херсонській верфі Smart Maritime Group (Херсонський суднобудівний завод) заклали черговий танкер для голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V.
Про це повідомляє “Україна Сьогодні” з посиланням на пресслужбу компанії.
В компанії зазначають, що це вже четвертий танкер, який буде збудовано на замовлення голландського замовника.
Майбутній танкер названий «MONTEVERDI» – на честь відомого італійського композитора епохи бароко Клаудіо Джованні Антоніо Монтеверді.
Контрактом передбачено виготовлення корпусу судна, проведення монтажу загальносуднових систем трубопроводів і палубного насичення і фарбування корпусу. Контрактні терміни виготовлення судна 10 місяців.
Як повідомлялося раніше, суднобудівний холдинг Smart Maritime Group (SMG) уклав контракт на будівництво чергового насиченого корпусу танкера-хімовоза для компанії VEKA Shipbuilding WT B.V.
Перші два корпуси танкеру були збудовані в Херсоні та Миколаєві, третій в Херсоні, урочистий спуск якого відбувся в січні.
НА ХЕРСОНСЬКІЙ ВЕРФІ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ СПУСК ТАНКЕРА-ХІМОВОЗА