В “ДНР” в черговий раз обдурили бюджетників


руБюджетні організації окупованій Горлівки спішно видали заробітну плату працівникам перед введенням так званою владою «ДНР» «плаваючого» курсу, в результаті чого подорожчання гривні «з’їло» у населення третину отриманих коштів. Про це повідомляє горлівський блогер Єгор Воронов в Facebook.

«Тепер про самому цікавому в цій ситуації – видачу зарплат. Як я вже писав, бюджетникам (як мінімум, медпрацівникам і вчителям) заробітні плати видали з 1 по 3 вересня. Я ще подумав – чому така спешность? Так от, в “табульках” бюджетникам заробітні плати досі налічуються в гривнях. А видаються в рублях. Іншими словами, з / п їм видали по одному курсу, а витрачати вони будуть їх вже по іншому. Виходить, що це “несподіване” фінансове рішення з’їло у людей третину отриманих грошей.
Враховуючи, що курс планувалося” відпустити “1 вересня, то й мали видаватися з урахуванням” 1 до 3 “, але… Мені здається, що” відпускання курсу “на два дні пізніше – не випадковие рішення», – пише блогер.

Нагадаємо, в «Мінфіні ДНР» заявили, що соцвиплати та зарплати бюджетникам зафіксовані і підвищуватися не будуть, а після введення «плаваючого» курсу на окупованій території обіцяли жорстко карати спекулянтів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *