В «Десні» відкрили унікальний комплекс підготовки танкових екіпажів з форсування водних перешкод


Два роки тому в 169-му Навчальному центрі «Десна» відновили підготовку танкістів з форсування водних перешкод.

До цього заняття проводили лише влітку, на сьогодні відбудований клас водолазної підготовки дає можливість проводити заняття в будь-яку пору року.

Про це повідомляється на сторінці 169-го Навчального центру «Десна» у Facebook, передає Країна Сьогодні.

Як танкові екіпажі проходять психологічне та фахове випробування дивіться в відео.

В "Десні" почав функціонувати унікальний легководолазний комплекс

Більше двох років минуло з моменту відновлення в 169-му Навчальному центрі підготовки танкових екіпажів до форсування водних перешкод. Раніше такі тренування були можливими лише в теплу пору року, але тепер ми маємо спеціальний комплекс для легководолазної підготовки із басейном, навчальними класами та резервуаром, оснащеним макетом танку. Відбувається процес навчання в декілька етапів. Для початку курсанти вивчають характеристики та функціонал ІП-5 (індивідуального протигазу), умовні сигнали взаємодії та тренуються надавати при необхідності першу допомогу. Далі – проходять медогляд та отримують допуск до занять чи відмову. Як сьогодні відбувалося психологічне і фахове випробування танкових екіпажів – дивіться в нашому відео.Відео в мережі YouTube: https://youtu.be/AvEFHjfe3Ew

Posted by Навчальний центр "Десна" – Прес-служба on Friday, May 29, 2020

Комплекс легководолазної підготовки забезпечує проводення повного циклу підготовки екіпажів – від затоплення в макеті башти та евакуації. Зараз навчальний центр отримав унікальний комплекс легководолазної підготовки з басейном, резервуаром, оснащеним макетом танку, навчальними класами.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *