В Австрії до 14 років в’язниці засудили жінку, яка закликала Путіна ввести війська


Суд в Австрії засудив до 14 років позбавлення волі 42-річну громадянку Моніку Унгер за створення радикальної організації для повалення чинної влади. Вона також просила військової допомоги у президента РФ Володимира Путіна.

Під час оголошення вироку суд у південному місті Грац зазначив, що суворе покарання виправдане чітким сигналом — «антидержавна діяльність нетерпима».

Про це повідомляє Громадське” з посиланням на репортаж австрійського каналу.

Унгер постала перед судом разом з 13 іншими членами руху, які були заарештовані у квітні 2017 року за участі понад 450 поліцейських.

Другого заступника Унгер, 71-річного екс-співробітника поліції, також визнали винним у держзраді і засудили до 10 років в’язниці.

12 інших членів були визнані винними у «створенні антидержавної організації» і ув’язнені на термін до 3 років.

Організація Staatenbund була утворена у 2015 році і видала окремим членам «дипломатичні паспорти», а також власні номерні знаки.

Організація заборонила членам платити податки уряду Австрії і зібрала майже 40 тисяч євро у якості зборів у свій власний «реєстр землі».

Унгер зізналася, що намагалася організувати «затримання» і «суд» над чинними посадовцями, суддями і банківськими службовцями, щоб замінити їх своєю власною адміністрацією.

На думку Унгер, вона була «жертвою репресивної системи».

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “В Австрії до 14 років в’язниці засудили жінку, яка закликала Путіна ввести війська

  1. Як вони бояться в себе “народних республік” ці австріяки. А їхній Курц топчить сам за хУйла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *