В акваторії річки Дунай стартувало українсько-румунське флотське навчання Riverine-2019


В акваторії річки Дунай 4 вересня розпочалося двостороннє українсько-румунське навчання Riverine-2019. Протягом трьох днів військові моряки відпрацьовуватимуть тактичні елементи за стандартами НАТО, повідомляє Армія Іnform.

Метою цих міжнародних тренувань є відпрацювання спільних дій багатонаціональних катерних тактичних груп для підвищення їхньої сумісності та можливостей для проведення операції з безпеки на річці Дунай.

  • Від Військово-Морських Сил Збройних Сил України у навчаннях беруть участь малі броньовані артилерійські катери «Аккерман» та «Вишгород», навчальний катер «Сміла» та вертоліт Мі-14.
  • Від підрозділів Морської охорони Державної прикордонної служби  України три катери.
  • Румунська сторона залучає два броньованих патрульних катери, два річкових тральщики та річковий буксир для розміщення штабу керівництва навчання. Крім того, від берегової оборони Румунії бере участь 1 патрульний катер.

Слід зазначити, що двостороннє українсько-румунське навчання Riverine проводиться вже вдруге, і воно спрямоване на зміцнення регіональної безпеки та покращення взаємодії між флотами України та Румунії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *