Ужгородський виробник косметичних виробів та засобів декоративної косметики розширює виробництво та набирає додатковий персонал


ТОВ «Інтерфіл» – єдине дочірнє підприємство групи компаній “Fareva”, представлене в Україні, а саме – в місті Ужгород, яке зайняло унікальну нішу у виробничій сфері завдяки виробництву косметичних виробів та засобів декоративної косметики. Великий промисловий холдинг “Fareva”є одним із найбільших світових лідерів в промислово-побутовій, косметичній та фармацевтичній індустріях. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на 0312.ua.

Група компаній “Fareva” представлена в багатьох європейських, північно-американських та південно-американських країнах таких як Франція, Німеччина, Великобританія, Швейцарія, Україна,  Туреччина, Італія, Мексика, Бразилія та ін. В холдингу працює більше 10 000 працівників, а також понад 1000 замовників, серед яких відомі світові бренди, які співпрацюють з групою компаній “Fareva”.

Завдяки підтримці промислового холдингу «Fareva» в компанії працює вже понад 200 працівників. Наразі в планах розширення виробництва та залучення додаткового персоналу. Підприємство співпрацює з відомими світовими брендами, оснащене найпрогресивнішою технікою, а працюють на заводі висококваліфіковані робітники. Процес виробництва абсолютно безпечний для здоров’я і, практично, повністю автоматизований.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *