Успішні реформи у спадок новій владі: Новий ЦНАП у форматі «Прозорий офіс» відкрився у Кропивницькому


До Дня міста 19 вересня у  Кропивницькому відкрився і прийняв перших відвідувачів новітній Центр надання адміністративних послуг у форматі  «Прозорий офіс».

Як повідомляють на сайті  Кропивницької міської ради, він обслуговуватиме не лише кропивничан, а й жителям усієї області.

Одним із маркерів успішності реформи децентралізації, розпочатої 2014 року, є розбудова системи ЦНАПів.

За кілька останніх років у країні відбувся справжній бум ЦНАПів. 

В ході децентралізації спроможні громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Перелік послуг, які можуть надаватися на місцях, постійно розширюється. Саме тому реформа адміністративних послуг – була однію з найбільш системних і послідовних реформ.

Максимум комфорту і уваги до кожного відвідувача за мінімум часу. Такий сучасний девіз кропивницького ЦНАПу – гармонійного поєднання адміністративних, соціальних, дозвільних послуг з елегантним мистецьким простором і територією ділового спілкування.

Протестувати ж сучасні можливості нового ЦНАПу першим взявся майстер спорту України міжнародного класу з плавання, чемпіон Європи, призер Паралімпійських ігор та чемпіонату світу – Андрій Деревінський.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *