Укрзалізниця виконала рекордний обсяг роботи з перевезення цементу за останні 4 роки


За вісім місяців 2018 р., порівняно з попередніми роками, Укрзалізниця виконала рекордний обсяг роботи з перевезення цементу — 2054,8 млн ткм. Про це повідомив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, – повідомляє Медіацентр “Магістраль”.

Зі слів Андрія Рязанцева, останнім часом виробники цементу значно збільшили відстані, на які відправляють свої вантажі залізницею. Через це Укрзалізниця збільшила обсяги транспортної роботи з перевезення цементу. Тож заяви представників цементної галузі щодо неповного забезпечення перевезень цементу є не зовсім коректними, зауважують в Укрзалізниці.

«Якщо в минулому році середня відстань перевезень цементу становила 175,1 км, то в 2018 р. — 198,5 км. Цей показник позначився на обсягах тонно-кілометрової роботи для забезпечення перевезень цементу. Так, за вісім місяців цього року перевезення становили 2054,8 млн ткм, у 2017-му — 2032,5 млн ткм. У 2015-му та в 2016 р. цей показник становив відповідно 1643,7 млн ткм і 1851,4 млн ткм. Отже, у цьому році ми виконали рекордний обсяг роботи з перевезення цементу за останні чотири роки», — повідомив Андрій Рязанцев.

Він також додав, що в 2018 р. обсяги перевезення цементу зростають в експортному та в імпортному сполученнях.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *