Укрзалізниця встановила восьмирічний рекорд з капітального ремонту пасажирських вагонів (відео)


У 2018 році Укрзалізниця відремонтувала капітально-відновлювальним ремонтом 118 пасажирських вагонів, що становить рекорд за останні вісім років, – повідомляє прес-служба УЗ.

Після такого ремонту вагони набувають нового вигляду, стають комфортними, а термін експлуатації подовжується ще на 14 років.

  • Оновили інтер’єр,
  • системи кондиціювання повітря, вентиляції,
  • замінили полиці, перестінки,
  • комплекти вікон,
  • встановили індивідуальні розетки електроживлення для кожного місця,
  • облаштували вакуумні санвузли.

З цих вагонів сформовані фірмові поїзди: «Чотири столиці» за маршрутом Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига, №3/4 Запоріжжя – Ужгород і №19/20 Київ–Лисичанськ. 

Вагони після КВР також у складі поїздів: №79/80 Дніпро–Київ, №11/12 Київ – Новоолексіївка та №7/8 Київ – Івано-Франківськ.

КВР пасажирських вагонів

У 2018 році Укрзалізниця відремонтувала капітально-відновлювальним ремонтом 118 пасажирських вагонів. Це рекорд за останні вісім років. Після такого ремонту вагони набувають нового вигляду, стають комфортними і служать довше. КВР дарує вагонам половину життєвого циклу, подовжує їх термін експлуатації ще на 14 років.Оновили інтер’єр, системи кондиціювання повітря, вентиляції, замінили полиці, перестінки, комплекти вікон, встановили індивідуальні розетки електроживлення для кожного місця, облаштували вакуумні санвузли, – все для того, щоб клієнти Укрзалізниці відчули, що компанія змінюється і подорожували поїздами комфортно.З цих вагонів сформовані фірмові поїзди: «Чотири столиці» за маршрутом Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига, №3/4 Запоріжжя – Ужгород і №19/20 Київ–Лисичанськ. Вагони після КВР також у складі поїздів: №79/80 Дніпро–Київ, №11/12 Київ – Новоолексіївка та №7/8 Київ – Івано-Франківськ.

Posted by Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia on Saturday, January 5, 2019

1 коментар до “Укрзалізниця встановила восьмирічний рекорд з капітального ремонту пасажирських вагонів (відео)

  1. А куди подяку за розетки писати. Взагалі не тільки за розетки, але це мене дуже вразило

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *