Укрзалізниця цьогоріч вже відремонтувала понад 50 електропоїздів та 19 дизель-поїздів


“Укрзалізниця” в першому півріччі 2019 року в умовах депо здійснила поточний ремонт 45 електропоїздів та 18 дизель-поїздів, а також капітальний ремонт шести електропоїздів і одного дизель-поїзда.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

До кінця 2019 року УЗ має намір відремонтувати ще близько 50 складів електропоїздів і 15 складів дизель-поїздів.

  • Основні ремонтні бази, щоб забезпечити відновлення електропоїздів, — моторвагонні депо “Одеса-Застава-1” для електропоїздів змінного струму та “Нікополь” (Дніпропетровська обл.) Для електропоїздів постійного струму. Для дизель-поїздів основною ремонтною базою є моторвагонне депо “Христинівка” (Черкаська обл.).
  • Ремонтом електро- і дизель-поїздів займаються й інші моторвагонні депо: “Львів”, “Здолбунів” (Рівненська обл.), “Коломия” (Івано-Франківська обл.), “Тернопіль”, “Полтава”, “Люботин” (Харківська обл.), “Харків”, “Фастів” (Київська обл.), “Сватове” (Луганська обл.) та інші.
  • Крім цього, капітальний ремонт електропоїздів виконує АТ “Київський електровагоноремонтний завод” (КЕВРЗ). У першому півріччі тут було здійснено капітальний ремонт трьох складів електропоїздів.
  • При цьому до 2020 року КЕВРЗ намір здійснити капітальний ремонт ще шести складів поїздів. Для філії УЗ “Львівська залізниця” в серпні, зокрема, буде відправлений після поновлення один десятивагонний склад.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *