“Укрзалізниця” отримала ще п’ять нових вагонів розроблених з врахуванням побажань пасажирів


АТ «Укрзалізниця» прийняло ще 5 нових купейних пасажирських вагонів, придбаних за кошти державного бюджету. Загалом у 2021 році компанія вже отримала 15 зі 100 нових вагонів українського виробництва.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Ці вагони вже до нового року поїдуть маршрутом зі столиці до Ужгорода, даючи додаткові можливості дістатися низки лижних курортів на одному з найбільш популярних напрямків серед українців.

  • У цих 5 вагонах враховано побажання пасажирів перенести пульт керування освітленням нижче для зручності пасажирів будь-якого зросту.
  • Змінено конструкції опускання столика, нижньої полиці та відкриття сміттєвих баків прихованою педаллю.
  • Для пасажирів з порушеннями зору передбачено контрастну вхідну зону та додаткове освітлення сходів, підсвітку номерів купе, контрастні кнопки опускання верхніх полиць та ручки опускання нижніх полиць.
  • Маркування шрифтом Брайля буде зроблено для всіх вагонів нової партії додатково.

Нові комфортні вагони обладнані сповивальними столиками, екологічно чистими туалетами, системами відеоспостереження в спільних зонах вагонів, системою сучасного кондиціонування повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією в кожному пасажирському купе, мають збільшений обсяг багажного відділення, а також покращене освітлення: всередині кожного купе встановлений пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.

ПАТ «КВБЗ» має побудувати та поставити компанії 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

У 2021 році у бюджеті України передбачено виділення 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *