“Укроборонсервіс” презентував відновлений комплекс “Кольчуга-КЕ”


ДП “Укроборонсервіс”презентувало комплекс радіотехнічної розвідки “Кольчуга-КЕ”, що був відновлений підприємством після тривалого простою.

Про це заявив директор ДП “Укроборонсервіс”  Володимир Воронін під час демонстрації відновленого комплексу, повідомляє пресслужба Укроборонпрому.

Він також зазначив, що “Укроборонсервіс” готовий поставити цей комплекс  Міністерству оборони України, надати гарантії щодо його працездатності та взяти на себе зобов’язання по подальшому технічному обслуговуванню

“Автоматизована станція радіотехнічної розвідки “Кольчуга” – це приклад високотехнологічної української розробки, на яку може робити ставку вітчизняний оборонно-промисловий комплекс. Крім того, “Кольчуга” має експортний потенціал та може конкурувати із найкращими іноземними зразками РТР. У нас є конкретна програма модернізації цієї системи, що зробить її дійсно надпотужним комплексом з унікальними можливостями. При чому, така модернізація відбуватиметься у партнерстві з приватним підприємством, що може стати одним із вдалих прикладів державно-приватного партнерства в оборонній сфері”, – підкреслив генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавичус.

Нагадаємо, станції радіотехнічної розвідки “Кольчуга” вироблялися на ДАХК “Топаз” (м. Донецьк), але після початку військової агресії Росії на Сході України підприємство було евакуйовано до Запорізької області. ДК “Укроборонпром” готовий відновити виробництво сучасних РТР типу  “Кольчуга” на потужностях своїх підприємств.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *