Укроборонсервіс покаже мобільну мінометну систему на базі автомобіля KIA KM450


ДП «Укроборонсервіс» продемонструє на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2018» мобільну мінометну систему на базі автомобіля KIA KM450, – про це повідомляє MILITARY NAVIGATOR.

Як повідомляється, в Україні Kia KM450 ( південнокорейський легкий військовий вантажний автомобіль (пікап)) пропонується автомобільною компанією «Богдан Моторс» під назвою «Богдан KM-450». Автомобіль комплектується 3,9 л дизелем Hyundai D4D, потужністю 139 к.с.

Спеціально сконструйоване для військових потреб шасі може бути використане для створення як автомобіля загального призначення (бортова легка вантажівка з тентом), так і в якості бази для різноманітних спеціальних армійських машин: автомобіля управління вогнем артилерії, санітарного автомобіля, автомобіля зв’язку, лабораторії на колесах, легкої системи залпового вогню або протитанкових комплексів, мобільного житлового модуля тощо.

Варіанти застосування Kia KM450, що пропонуються південнокорейським виробником:

На виставці 2017-го року «Зброя та безпека 2017» компанія демонструвала 120-мм автоматизований мобільний мінометний комплекс UKR-MMC на базі бронеавтомобіля «Барс-8», першій прототип якого був показаний у 2016 році. Механізм приведення в бойове положення і наведення міномета та опорна плита, розроблені іспанськими партнерами Everis Aeroespacial у Defensa S.L.U.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *