“Укроборонпром” та приватні зброярі передали ЗСУ понад 65 одиниць озброєння та військової техніки


Підприємства ДК “Укроборонпром” та приватне підприємство “Українська бронетехніка” передали українському війську понад 65 одиниць озброєння та військової техніки, – передає прес-служба Укроборонпрому.

Від підприємства “Укроборонпрому” ДККБ “Луч” українські військові отримали:

  • два десятки високоточних протитанкових комплексів “Стугна-П”;
  • три десятки “Корсарів”;
  • мобільну радіолокаційну станцію кругового огляду “Дельта”, яка розроблена та виготовляється ДП НДІ радіолокаційних систем “Квант-Радіолокація”.

“Потужні, ефективні та надійні протитанкові ракетні комплекси виробництва КБ “Луч” відомі далеко за межами нашої країни і мають великий попит на зовнішніх ринках озброєнь”, – заявив Олександр Турчинов, додавши, що, зокрема, “Стугна-П” не поступається “не лише російським, але й європейським та американським аналогам”.

“Київський бронетанковий завод”, що входить до складу Концерну, передав українським військовим:

  • п‘ять БТР-3 для вищих військових навчальних закладів;
  • танки Т-72, зокрема, модернізований командирський танк Т-72К.

Секретра РНБО України зазначив, що нову техніку і зброю передають не лише на фронт, а й у військові навчальні заклади для того, щоб курсанти могли безпосередньо опанувати сучасну зброю та проходити навчання на новій техніці, якою вони командуватимуть після отримання офіцерських погонів.

“Сьогодні українським військам ми передали десятки одиниць озброєння, серед яких – командирський танк Т-72К. Він оснащений динамічним захистом нового покоління “Ніж”, який також встановлюється на танки БМ “Оплот” та БМ “Булат”. Ця командирська машина обладнана сучасними засобами цифрового захищеного зв‘язку та супутникової навігації, яка дозволяє значно підвищити ефективність управління танковими підрозділами, – – заявив Перший заступник Генерального директора ДК “Укроборонпром” Сергій Омельченко.

Приватне підприємство “Українська бронетехніка” передало військовим:

  • шість спеціалізованих броньованих автомобілів для перевезення особового складу “Варта” та “Новатор”;
  • п‘ять 82-мм мінометів “УПІК-82”.

Нагадаємо, що підприємства ДК “Укроборонпром” за 9 місяців 2018 року передали українському війську понад 3500 одиниць озброєння та військової техніки. Понад 2000 з них – нове та модернізоване озброєння. Мова йде про бронетанкову, морську та авіаційну техніку, ракетно-артилерійське озброєння, включаючи високоточні протитанкові ракети, системи протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби та зв‘язку, які вже посилили обороноздатність України.

Протягом 9 місяців цього року вагомий внесок у посилення українського війська було зроблено для забезпечення високоточної протитанкової оборони. Завдяки роботі підприємств кластеру високоточного озброєння та боєприпасів, українське військо отримало сотні протитанкових комплексів “Корсар”, “Стугна” та “Бар‘єр” з декількома тисячами ракет до них, а також новітні піхотні вогнемети РПВ-16.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *