Українців закликають активно використовувати айдентику до 30-ї річниці Незалежності


Джерело: АrmyІnform

Запоріжжя

Волинь

Севастополь

Луганська область

Черкаська

Міністерство культури та інформаційної політики України закликає громадян активно використовувати візуальну символіку до святкування 30-річчя Незалежності України.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«До 30-ї річниці Незалежності України за координації Міністерства культури та інформаційної політики України підготовлена концепція єдиної візуальної символіки свята. Наразі виготовлено інформаційні продукти, що містять описи, дизайн-макети, експозиційні макети, логотипи, графічно-шрифтові частини зображень, зображення візуальної системи, використання логотипів», — йдеться в повідомленні.

Усі охочі можуть використовувати інформаційні продукти, розміщені в електронному вигляді за посиланням. Вони безоплатні та не потребують додаткових погоджень і дозволів.

В основу концепції відзначення 30-ї річниці Незалежності України покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули багато поколінь українців, сказано в повідомленні.

«Ти у мене єдина» — основний лейтмотив всього проєкту. Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, незалежності, нації», — наголосили в МКІП.

Айдентику розробила креативна агенція «Провід».

Передбачено, що кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип із графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Додатково передбачена спрощена форма логотипу для використання на маленьких форматах, а також для друкованих або вишитих логотипів.

Армія

Спорт

Сільське господарство

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.