Українцям-українське: У Київському облавтодорі масштабне оновлення автопарку


У Київському облавтодорі відбулось масштабне оновлення автопарку вперше за останнє десятиріччя. Колектив підтримує гасло «Українцям-українське», вважаючи, що вітчизняним підприємствам потрібно надавати перевагу, що стане поштовхом у розвитку української економіки.

ДП «Київський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» отримав чергову партію КДМ (комбінованих дорожніх машин) із відвалом та солерозкидальним обладнанням на базі самоскиду КрАЗ-65055-05.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Його технічні параметри:

  • двигун потужністю — 380 к. с., тип — дизельний; колісна формула 6×4; гальмова система з АБС; кабіна — суцільнометалева, трьохмісна, з додатковим опалювачем, із встановленням пасів безпеки, кермовий механізм інтегрального типу; наявний зимовий пакет: обігрів паливних фільтрів; осушувач повітря в гальмівній системі; самоскидний кузов об’ємом — 12 м3, тип розвантаження — назад, вантажопідйомність — 16 т; автомобіль обладнаний додатковими фарами на крилах для забезпечення повноцінного освітлення дороги під час використання переднього відвалу.

Важливо, що автотехніка може працювати цілорічно, це економічно вигідно

КДМ будуть використовуватися взимку для посипання фрикційними матеріалами (солерозкидальне обладнання працює на трьох компонентах, можливе застосування соляної ропи, що діє ефективніше), а в теплий період — як самоскиди для перевезення сипучих вантажів різних видів, під час поточних ремонтних робіт, – заявили в облавтодорі.

Нагадаємо, це не перша партія техніки, яка поповнила автопарк Києва:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *