Українськими пілотами виявлено корабель ФСБ Росії, що здійснював збір розвідданих (відео)


Підрозділи операції Об’єднаних сил, що знаходяться на Приазовському напрямку активно протидіють розвідувальній та диверсійній діяльності з боку російських спецслужб.

«Під час планової роботи з висвітлення підводної та надводної обстановки гелікоптером Морської авіаційної бригади на дистанції близько 10 морських миль виявлено корабель берегової охорони ФСБ Росії, що здійснював збір розвідувальних даних. Після кількох обльотів над акваторією якірної стоянки, морські авіатори примусили екіпаж російського корабля відійти від українського берега на відповідну відстань», – йдеться у повідомленні.

Про це повідомляє прес-служба операції Об’єднаних сил на сторінці у Facebook, передає Defense Express.

Важливо: Захід відбувався у тісній взаємодії підрозділів Військово-Морських Сил із артилерійськими та піхотними підрозділами, що знаходяться на узбережжі.

«У підрозділах нашого з’єднання приділяється значна увага обороні Азовського узбережжя щодо недопущення висадки ворожого морського десанту. Всіма силами і засобами необхідними для запобігання вторгнення з моря здійснюється щоденне спостереження за береговою смугою та її патрулювання, – зазначив представник командування гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Нагадаємо, військова контррозвідка Служби безпеки України у 2019 році викрила 17 агентів спецслужб іноземних держав, а також локалізувала 67 спроб заволодіння інформації з обмеженим доступом.

Як раніше повідомляв спеціалізований інформаційний портал Defense Express, на тимчасово окупованій території Луганської області виявлено ворожу техніку, яка знаходиться там з порушенням Мінських домовленостей. Серед виявленої техніки було зафіксовано 22 одиниці реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *