Український виробник став першим заводом на пострадянському просторі, який почав виготовляти 20-ти дюймові шини


Виробник шин РОСАВА став першим заводом на пострадянському просторі, який почав виготовляти 20-ти дюймові шини.

Про це повідомляє Ukraine News Today з посиланням на прес-службу підприємства.

Як ми повідомляли раніше, у минулому році український виробник шин Росава випустив першу 19-дюймову шину моделі Premiorri Solazo S Plus. Можливість випускати шини таких розмірів – це результат повної модернізації заводу «Росава». Сучасні автоматизовані виробничі лінії дозволили не тільки підвищити якість продукції, але і дало можливість випускати шини в раніше недоступних типорозмірах.


31 липня завод з виробництва шин «РОСАВА» випустив першу 20-ти дюймову шину медіум сегменту бренду PREMIORRI Solazo S Plus.

«Сьогодні у нас особливий день! Наступний крок!
Українська компанія «РОСАВА» – перша серед країн СНД, що випустила 20-ти дюймову шину для легкових автомобілів. Сьогодні вийшла нова літня шина медіум сегменту бренду PREMIORRI Solazo S Plus в типорозмірі 235/55R20», – йдеться в повідомленні.

Шина має асиметричний рисунок протектора. Його «дощовий» дизайн вирізняється широкими 4-ма дренажними канавками та великою кількістю ламелей, що покликані прискорювати відведення води. Це робить шину витривалою для експлуатації в різних умовах і при різних показниках швидкості.

  • Масштабна модернізація виробництва розпочалася в 2017 році, коли на підприємстві почали встановлювати європейське обладнання, після чого розпочався випуск 18 та 19-дюймових шин.
  • Сьогодні близько 45% виготовленої продукції йде на внутрішній ринок – 55% на експорт. В Україні завод займає 40% частки ринку в групі легкових шин. Компанія реалізує свою продукцію в шість десятків країн світу. В експортних продажах третю частину займає ринок Європейського Союзу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *