Український стартап SolarGaps відкриває фабрику із виробництва “розумних” жалюзі


Український стартап SolarGaps відкриває фабрику на якій здійснюватиметься виробництво “розумних” жалюзі, а також сонячних панелей для інших зелених технологій.

  • Річна потужність виробництва сягатиме 15 МВт.
  • При цьому фабрика позиціонує себе як «зелена» – з нульовими викидами СО2.
  • Тут вже працює 20 працівників, але в найближчому майбутньому їх число планують збільшити до 100.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AIN.

Зараз у нас близько ста замовлень, але потенційно попит на продукт у світі значно вище: він може досягати тисяч систем в місяць. Зараз ми розширюємо мережу дистрибуції і запускаємо рекламні та PR-кампанії, в результаті яких очікуємо масштабування до замовлень такого порядку, – пояснив СЕО компанії Євген Ерік.

У стартапі кажуть, що їхня фабрика є першою в Україні «зеленою фабрикою». Вона буде обладнана сонячними панелями на даху і вітрогенераторами для покриття потреб виробництва. Лише сонячні панелі на даху генеруватимуть близько 50 кіловат на годину.

На фабриці планують виготовляти не тільки жалюзі SolarGaps, але також комплектуючі для інших продуктів в сфері альтернативної енергетики: вітряки, турбіни, похідні сонячних елементів і т.д . Для цього тут відкриють площадку для інновацій, на якій можна буде протестувати свої винаходи і домовитися про партнерство.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *