Український оперативно-тактичний ракетний комплекс Сапсан: Роботи тривають


В КБ Південне тривають роботи по створенню українського оперативно-тактичного ракетного комплексу Сапсан, повідомляє
Ukraine Now з посиланням на прес-службу підприємства.

  • Розроблено та виготовлено телевізійну головку самонаведення.
  • Ведеться відпрацювання програмного забезпечення для оптичного і радіолокаційного каналів системи наведення.
  • Розпочато льотні випробування на авіаційно-технічному комплексі.
  • Проведено повномасштабні ходові випробування базової платформи самохідної пускової установки та транспортно-заряджальної машини.

Довідка

Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Сапсан» розробляється в рамках стратегічної програми «Ракетний щит». Комплекс призначений для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 500 км. Бойовий блок одноступеневої балістичної ракети має масу 480 кг. Бойова частина може бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Розрахункова площа ураження ракети при використанні осколково-фугасного — понад 10 000 м², а касетного заряду — 2–3 гектари. Маса ракети з пусковим контейнером довжиною 7,2 м становить 3,5 т. Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації і наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними).

Політ ракети може відбуватися не тільки за прогнозованою балістичною траєкторією, а й за аеробалістичною. При такій траєкторії вона робить непередбачувані «стрибки», ухиляючись від протиракет противника. Це має допомагати в подоланні системи протиповітряної оборони ворога. Подібні властивості мають і ракети ОТРК «Іскандер»

В КБ Південне тривають роботи по створенню українського оперативно-тактичного ракетного комплексу Сапсан

В КБ Південне тривають роботи по створенню українського оперативно-тактичного ракетного комплексу Сапсан ✅ Розроблено та виготовлено телевізійну головку самонаведення✅ Ведеться відпрацювання програмного забезпечення для оптичного і радіолокаційного каналів системи наведення✅ Розпочато льотні випробування на авіаційно-технічному комплексі✅ Проведено повномасштабні ходові випробування базової платформи самохідної пускової установки та транспортно-заряджальної машиниВ КБ Південне розгорнуто повномасштабний комплекс робіт з модернізації існуючих та створення нових зразків озброєння. Тривають роботи по створенню українського оперативно-тактичного ракетного комплексу Сапсан, повідомляє прес-служба підприємства.ℹ Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Сапсан» розробляється в рамках стратегічної програми «Ракетний щит». Комплекс призначений для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 500 км. Бойовий блок одноступеневої балістичної ракети має масу 480 кг. Бойова частина може бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Розрахункова площа ураження ракети при використанні осколково-фугасного — понад 10 000 м², а касетного заряду — 2–3 гектари. Маса ракети з пусковим контейнером довжиною 7,2 м становить 3,5 т. Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації і наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними).Політ ракети може відбуватися не тільки за прогнозованою балістичною траєкторією, а й за аеробалістичною. При такій траєкторії вона робить непередбачувані «стрибки», ухиляючись від протиракет противника. Це має допомагати в подоланні системи протиповітряної оборони ворога. Подібні властивості мають і ракети ОТРК «Іскандер»

Posted by Ukraine Now on Monday, February 25, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *